Koncerty: Teatr Cieni Teulis

plakat_teulis_new

Teatr Cieni „TEULIS”
jest teatrem cieni znanym na całym świecie oraz wysoko cenionym w wielu krajach Europy i na innych kontynentach. Przedstawienie teatru TEULIS to oryginalne połączenie najwyższej klasy akrobatyki, teatru, iluzji optycznych, wspaniałej muzyki i niezapomnianych projekcji wideo.

22.11.15 19:00, Sala Ziemi MTP Poznań
24.11.15, 19:00, Teatr Palladium, Warszawa
25.11.15, 19:00, NCK (Nowohuckie Centrum Kultury), Kraków

Bilety na EVENTIM, eBilet, TicketPro

Sztuka teatru liczy sobie kilka tysięcy lat, jednak w ostatnich dziesięcioleciach ten gatunek sztuki przeżywa prawdziwe odrodzenie i niebywałe zmiany.
Idea Teatru Cieni jest zadziwiająca w swej prostocie. Teatr ten opiera się na cudach transformacji. Wystarczy, że aktor wejdzie za półprzeźroczysty ekran, a widzowie będą mogli śledzić wspaniałą animację: jedna za drugą wyłaniają się ciemne figury, przeistaczają się, zmieniają rozmiar.
Teatr Cieni Teulis dowodzi, iż przy pomocy cieni ludzkiego ciała można ożywić każdą fantazję. Widzowie zanurzą się w zapierające duch w piersiach przedstawienie i czarującą choreografię, które bez trudu zdobędą ich serca…

W ciągu ostatnich 4 lat Teatr Cieni Teulis był finalistą największych programów typu talent show we Włoszech, Turcji, Rosji, Czechach i na Słowacji.
Występował w Finlandii, Szwecji i Czechach.
W Japonii 35 tysięcy widzów żegnało artystów na stojąco.
Oprócz 140 niesamowitych przedstawień 2014 rok wyróżnia się w historii teatru występem w ramach włoskiego talent show z kompozycją „Krzyk duszy”.
Światowy odzew na to wydarzenie stał się impulsem do stworzenia całego przedstawienia o tej nazwie, które z sukcesem jest przyjmowane przez widzów nie tylko w ojczyźnie artystów, ale także za granicą.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=jtZM125zQXA

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Teatr-Cieni-Teulis/1476607235982775

 

Organizator: EUROSOUL sp. z o.o., ul. Gajdy 21, 02-878, Warszawa., Tel: 731-150-053