Rock-Hity

Zespół „resonance” ponownie w Polsce! RedTour – już w padzerniku 2015!

RedTour – 5 pażdziernika 2015 roku, Teatr Roma, Warszawa

ROCK-HITY w wykonaniu kameralnej grupy symfonicznej orkiestry «résonance»

W programie koncertu : Radiohead, Linkin Park, Metallica, Aerosmith, Rammstein, Muse, Smokie, Marilyn Manson, Maroon 5, Pixies, System of a Down, Scorpions, Red Hot Chili Peppers, Sting, Depeche Mode , Status Quo, Coldplay, Nirvana

Grupa „résonance”, chociaż formalnie jest kameralną częścią orkiestry symfonicznej, a często jest także zaliczana do szeregu współczesnych grup rockowych, w istocie nie jest ani jedną ani drugą.

Repertuar grupy - to nie tylko rock-muzyka. To utwory, które już dawno weszły do złotego kanonu muzyki całego świata, muzyka kreowana przez najzdolniejszych twórców naszej planety.

Ten program koncertu proponuje nowe spojrzenie na samą treść utworów. Odrzuciwszy schematy, słuchacz przenika do samego sedna utworu – właśnie do tego co kompozytor chciał przekazać.
I blask genialnej rock-muzyki staje się jeszcze bardzej otwartym, a fachowe podejście muzyków, bogactwo skrzypiec, szlachetność altów, urok wiolonczel, potęga kontrabasu i rock and roll wolność bębnów czynią jego nasyconym i barwnym, jeszcze i dzięki specjalnym aranżowaniom.

Muzycy grupy „résonance” – to wykładowcy konserwatorium, muzycy filharmonii, opery, muzyki organowej i kameralnej z różnych z różnych miast Ukrainy.

 

Polska trasa  koncertowa 2104 zespolu „resonans”

ROCK-HITY. Symfoniczna orkiestra. Zespół „resonance”.

facebook-logo-new 30 listopada 2014 19:00, Łódź, Filharmonia Łódzka im. A.Rubinsteina  

facebook-logo-new

 1 grudnia 2014 19:00, Poznań, Sala Ziemi | MTP

facebook-logo-new

 2 grudnia 2014 19:00, Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

 

bilety24

ticketpro

eventim

 

 

 

Patronat medialny:

zet_gold

radio_gdansk

koncertomania

gdzieco_biale

 

yellow-tour_plOrganizator: EUROSOUL sp. z o.o., KRS: 0000512137, tel.: +48 731-150-053

W programie koncertu : Beatles, Queen, Nirvana, Doors, Scorpions, Pink Floyd, AC/DC, Deep Purple, Black Sabbath, Guns N’ Roses, Red Hot Chili Peppers, Bon Jovi, Kiss, Eagles, Europe, Led Zeppelin, Rolling Stones.

 

Koncert dla prawdziwych zwolenników rocku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *