Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tango in the Shadows

15 kwietnia # 19:00 17 kwietnia # 21:00

Zapraszamy na niezapomniany wieczór, w którym Argentyńskie Tango przeniesie Cię w magiczny świat emocji i pasji! Taneczny spektakl «Tango in the Shadows» Marcosa Ayaly i Tango Company to wyjątkowe wydarzenie, które okaże się prawdziwą ucztą dla Twoich zmysłów.

Podczas tego niezwykłego koncertu będziesz mieć okazję zobaczyć najpiękniejsze utwory tanga, które zostaną wykonane przez renomowanych artystów argentyńskiego pochodzenia. Ich niezwykły talent, wyczucie rytmu oraz namiętność do tańca sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od ich występu.

Wieczór będzie pełen emocji i doskonałej muzyki, która poruszy Twoje serce. Nuty tanga przeniosą Cię w krainę egzotycznych dźwięków i melanżu kultur. Usłyszysz charakterystyczne rytmy bandoneonu, melancholijne brzmienie skrzypiec oraz pasjonujące dźwięki gitary – wszystko to sprawi, że przeniesiesz się w magiczny świat Buenos Aires.

«Tango in the Shadows» jest nie tylko tanecznym spektaklem, ale również społecznym wydarzeniem, które integruje społeczność miłośników tanga. To doskonała okazja, aby spotkać nowych ludzi, podzielić się swoją pasją i przeżyć niezapomniane chwile.

Nie przegap okazji, by doświadczyć magii argentyńskiego tanga na własnej skórze! Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce odbędzie się [data] o godzinie [godzina] w [miejsce]. Bilety są już dostępne, dlatego nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce, aby być członkiem tego wyjątkowego muzycznego świata.

Przyjdź, słuchaj, podziwiaj i oddaj się magicznym dźwiękom tanga! Zapraszamy serdecznie na Koncert Argentyńskiego Tango w Polsce!

15.04.24 19:00 Katowice, Miasto Ogrodów .

16.04.34 19:00 Kraków , Kino Kijów .

17.04.34 19:00 Warszawa, Teatr Palladium.

Eurosoul

531511500

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top